O NÁSBilyana Golf Holidays je specialista na golfový resort, který poskytuje golfové balíčky především britským a evropským golfovým nadšencům. Již od roku 1996 úspěšně organizujeme golfové dovolené, hotelové balíčky včetně letenek a green fee.

Kromě našeho nadšení pro golf; naše zkušenosti a odborné znalosti v oboru vedly k databázi vracejících se klientů se 100% vynikající zpětnou vazbou. Jsme hrdí na vztahy, které jsme si během let vybudovali s rozsáhlým seznamem spokojených klientů. Partnerství mezi naší centrálou v Antalyi a našimi kancelářemi ve Spojeném království, Portugalsku a Maroku dodalo naší nadaci velkou sílu a velkou hodnotu našemu mottu „Znalosti a zkušenosti jsou klíčem k našemu úspěchu“.

Jako zkušený touroperátor úspěšně navrhujeme a řídíme vlastní golfové skupiny, malé i velké, abychom překonali očekávání klientů.
Pro vaši bezpečnost je naše britská pobočka spojena s ABTA a ATOL; Vaše kompletní dovolená u nás je tedy finančně chráněna.. ...
Naše zaměření

Jsme zcela nezávislý golfový tour operátor, který vychází vstříc pouze vašim požadavkům. Naším jediným zaměřením je plánování,organizování a přizpůsobení golfových dovolených v Turecku, Portugalsku, Španělsku, Maroku, Bulharsku, Velké Británii, Spojených arabských emirátech a na Kypru. Naším cílem je poskytovat kvalitní golfovou dovolenou s těmi nejlepšími osobními službami, za konkurenceschopné ceny, aniž byste museli obětovat jakoukoli část vaší dovolené..

...
Skupinové plánování a itinerář

Plánování golfového pobytu nebo akce pro skupinu vašich přátel, kolegů nebo klientů může být často časově náročná, stresující a frustrující zkušenost. Víme, že máte na práci lepší věci, než se starat o detaily. Naše odbornost spočívá v tom, že známe nejlepší způsob, jak udělat radost všem ve vaší skupině. Postaráme se o lety, ubytování, tee times, pronájem aut a transfery; vám umožní vychutnat si fantastické výsledky.


O NAŠICH SLUŽBÁCH

Nabízíme nejkonkurenceschopnější ceny, nejžádanější tee times a vynikající služby.

Shrnutí našich služeb je následující:  • Předem rezervované a garantované tee times
  • Soutěže
  • Skupinové slevy a pobídky vedoucích zájezdů
  • Efektivní kyvadlová doprava z hotelů do kurzů
  • Rezervace hotelů, golfu a letenek
  • Výlety
  • Golfové lekce pro všechny úrovně
  • Efektivní transferové služby mezi letištěm a hotely


Co nás dělá tak dobrými v tom, co děláme?Žádná jiná společnost není tak zapojena do organizace vaší dovolené nebo tak oddaná vašemu cestovatelskému zážitku jako Bilyana.
Naším největším zdrojem jsou naši lidé. Milují to, co dělají a je to vidět. Od našeho nadšeného prodejního týmu,
našemu přátelskému provoznímu týmu, který poskytuje efektivní transfery a kyvadlovou dopravu, budete v dobrých rukou.
Náš servis je nepřetržitý od okamžiku vašeho prvního dotazu až do konce vaší dovolené.


Náš prodejní tým s vámi zajistí průběžnou komunikaci během vašeho rezervačního procesu, abychom vám zajistili nezapomenutelnou dovolenou. Naši zástupci jsou vždy k dispozici a umožňují našim hostům nabídnout bezkonkurenční,
efektivní a pozorný servis; základ, na kterém je naše pověst postavena.
...

Belek Office
Belek Mahallesi 36 Sokak No:4 Belek / ANTALYA
UK Office
UNIT 2 The Kathleen Roylance Buildings 90-92 Waters Green
Macclesfield Cheshire, SK11 6LH
Turkey Office
Caglayan Mah. Barinaklar Bulvari 2009 Sk. No:22 Antalya / Turkey